Zakład Pogrzebowy Warszawa
firma pogrzebowa

TRUMNY, URNY, NAGROBKI, TABLICZKI NAGROBNE, RELIKWIARZE, KRZYŻE

Oferujemy Państwu bogatą ofertę oraz profesjonalną pomoc przy wyborze nagrobku, trumny, urny czy relikwiarza.

Zapewniamy Państwu pomoc w doborze wszelkich akcesoriów bez względu na wyznanie osoby zmarłej.

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór trumien dębowych, sosnowych, olchowych, zarówno są to trumny do ziemi jak i kremacyjne. Oferujemy również małe trumny dla dzieci. Wszystkie trumny charakteryzuje staranne wykonanie oraz niebanalne wzornictwo.

Oferujemy szeroką gamę relikwiarzy oraz urn kremacyjnych metalowych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także granitowych i porcelanowych. Relikwiarze podobnie jak urny to miejsca gdzie po procesie kremacji umieszcza się prochy osoby zmarłej.

Współpracujemy z doświadczonymi zakładami kamieniarskimi, które na Państwa życzenie wykonają nagrobki, pomniki, grobowce rodzinne. Nagrobki wykonywane są między innymi z granitu, marmuru, piaskowca.

Proponujemy tablice nagrobne tabliczki natrumienne i urnowe wykonane z tworzywa, materiałów nierdzewnych, mosiądzu i aluminium. W naszej ofercie posiadamy tabliczki w kształcie prostokąta, owalne, w kształcie herbu. Dostępne barwy to czerń, biel, złoto i srebro.
Tego rodzaju tabliczki na początku umieszczane są na trumnie, a później na krzyżu przy grobie.

Tradycyjnie, w naszej ofercie znajdują się również krzyże. Oferujemy kilka wzorów krzyży nagrobnych z drzewa dębowego oraz sosnowego w różnych kolorach.