Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 31
Igor M. napisał/a 23 sierpnia 2021:
Razem z żoną chcemy podziękować pracownikom zakładu Madar za organizację pogrzebu mojej mamy. Obsługa pogrzebu była wzorowa. Dziękujemy.
Danuta Iwanowicz napisał/a 2 sierpnia 2021:
Dziękuję wszystkim pracownikom zakładu Madar za organizację ceremonii pogrzebowej mojego ojca, która odbyła się dnia 12.06.2021 roku. Pracownicy podeszli do wszystkich zadań z dużym szacunkiem, dzięki temu pogrzeb odbył się tak, jak sobie życzył mój tata w swojej ostatniej woli.
Daria P. napisał/a 25 czerwca 2021:
Dziękuje pracownikom zakładu Madar za taką sprawna organizację pogrzebu. Ceny bardzo konkurencyjne, a pracownicy ogromnie pomocni. Wybór waszego zakładu to była dobra decyzja!
Halina B. napisał/a 9 czerwca 2021:
Z zakładem pogrzebowym Madar organizowałam dwa pogrzeby. Bardzo profesjonalny zakład, personel na 5 z plusem. Ogromnie empatyczni i pomocni ludzie.
Domagała Katarzyna napisał/a 12 kwietnia 2021:
Dziękuję pracownikom zakładu Madar za kompleksową organizację pogrzebu mojego dziadka. Cała ceremonia przebiegła bardzo sprawnie i wzruszająco. Dziękuję za pomoc i wsparcie, jakie otrzymałem od pracowników zakładu Madar.
Wioletta T. napisał/a 2 kwietnia 2021:
Bardzo dobra firma, nie wiem czego oczekują inni, Tatuś chciał pogrzeb tradycyjny bez tych nowoczesnych dodatków i tak było, dużym plusem były zamówione w firmie wiązanki - robiły wrażenie.
Janina Kowalewska napisał/a 26 listopada 2020:
Bardzo serdecznie dziękuje za uczciwe podejście i zaangażowanie w pogrzeb, ceremonia w kaplicy na Bródnie bardzo ładna, kwiaty były jeszcze ładniejsze niż obiecała Pani z biura. Polecamy firmę Madar
Artur Gasiński napisał/a 17 września 2020:
Zakład godny polecenia. Obsługa uroczystości pogrzebowych na bardzo wysokim poziomie. Panowie wiedzą co kiedy i jak. Pełen profesjonalizm. Olbrzymia pomoc w załatwieniu wszelkich formalności. Potrafią doradzić tak, aby ta smutna uroczystość odbyła się bez problemów. Gorąco polecam
Krzysztof napisał/a 5 sierpnia 2020:
Zakład pogrzebowy zaskoczył mnie niskimi cenami. Opłaty są naprawdę atrakcyjne w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami, które obecnie można spotkać na rynku. Niestety pogrzeb to uroczystość smutna i przygnębiająca, gdzie klient nie ma tak naprawdę głowy do załatwiania formalności. W tej firmie właściciele oraz pracownicy w wielu formalnościach bardzo pomagają, dzięki temu chociaż pod tym względem łatwiej jest przetrwać całą ceremonię oraz ten trudny czas w szczególności, gdy odchodzi ktoś nam bliski.
K. i J.M. napisał/a 10 czerwca 2020:
Zakład pogrzebowy dnia 5 czerwca br. przygotował pochówek naszej ukochanej Mamy Marii. Pracownicy zakładu z zaangażowaniem i zrozumieniem podeszli do naszych życzeń, dzięki czemu ceremonia pogrzebowa była w pełni zgodna z zamysłem. Także w naszym imieniu zajęli się formalnościami pogrzebowymi, zorganizowaniem stypy, transportu dla żałobników, co okazało się dużym wsparciem. Jeszcze raz dziękujemy.
Rodzina Mikołajskich napisał/a 12 kwietnia 2020:
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszego ukochanego taty i dziadka. Zakład pogrzebowy wykazał się wyjątkowym taktem, zrozumieniem oraz profesjonalizmem w urządzeniu pochówku zgodnie z ostatnią wolą zmarłego i naszymi życzeniami. Ceremonia była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Fachowe, rzetelne, a także kompleksowe usługi zakładu bardzo nam pomogły. Serdecznie polecamy.