Zakład Pogrzebowy Warszawa

firma pogrzebowa

Firma pogrzebowa Warszawa

Od 1991 roku firma ‘Madar’ niezmiennie istnieje w tym samym miejscu, przy ul. Wincentego 18 w Warszawie. Jesteśmy członkami obecnej Polskiej Izby Pogrzebowej, wcześniej Polskiej Izby Przedsiębiorców Branży Pogrzebowej, a w latach 90 – tych Stołecznego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Realizujemy szeroko rozumiane usługi pogrzebowe zarówno od osób prywatnych jak również wszelkich instytucji państwowych, czy domów opieki społecznej. Na Państwa życzenie organizujemy ceremonie pogrzebowe zarówno religijne, jak i świeckie przy zachowaniu tradycyjnego pochówku jak i kremacji.

Tani pogrzeb Warszawa

Rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci osoby bliskiej i potrzeby zorganizowania pogrzebu, zapewnimy pomoc oraz profesjonalny, wysoki i uczciwy poziom usług dostosowany do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Wizytówką naszej firmy są pracownicy funeralni, posiadający wieloletnie doświadczenie i odznaczający się wysoką kulturą osobistą. Zapewnią godne wyprowadzenie Ciała z domu jak również zadbają o należyty majestat całej ceremonii pogrzebowej.

Dysponujemy profesjonalnymi karawanami dostosowanymi do przewozu Zmarłych na terenie całego kraju oraz za granicą. Posiadamy też własną chłodnię.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również kameralna sala umożliwiająca Rodzinom ostatnie pożegnanie przed złożeniem Ciała do grobu.

Od samego początku, podstawową misją firmy jest wspieranie rodzin i bliskich poprzez udzielenie im pomocy w ostatnim pożegnaniu zmarłej osoby.Zawsze, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

Baranowscy