Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
Razem opinii: 31
Zofia S. napisał/a 12 lipca 2024:
Zakład Pogrzebowy Madar to bardzo dobra firma, dziękuje Pani Ani, za ciepłe słowo i porady, ceremonia bardzo wzruszająca, daje 5 gwiazdek
Bożena H. napisał/a 7 czerwca 2024:
Empatia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Cała organizacja przebiegła bez zarzutu, a wsparcie zespołu było nieocenione. Dziękujemy za piękną ceremonię.
Monika Piotrowicz napisał/a 21 września 2023:
Jesteśmy wdzięczni za Waszą delikatność i zrozumienie, które okazaliście wobec naszej rodziny. To wielkie wsparcie, które pomogło nam przetrwać ten trudny okres.Dziękujemy raz jeszcze za Waszą profesjonalną i serdeczną opiekę. Wasza praca jest niezastąpiona, a my doceniamy Wasze zaangażowanie w ten szczególny moment.
Wiktoria napisał/a 13 lipca 2023:
Solidny i niedrogi zakład na Bródnie, przemiła Pani w biurze, a ceremonia taka jak chcieliśmy - polecam
Izabela Wójcik napisał/a 7 lutego 2023:
Serdeczne podziękowania dla Pani Ani i całego persolnelu! To był 4 pogrzeb członków naszej rodziny organizowany przez Państwa dom pogrzebowy. Dziekujemy za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw zwiazanych z pochowkiem od A-Z, Państwa praca w tak trudnych momentach jest nieoceniona! Emapatia i profesjonalizm to reklama Waszego zakładu! Polecam serdecznie korzystanie z Państwa usług! Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ!
Kamila S napisał/a 30 listopada 2022:
To jak szybko Państwo zareagowaliście i podeszliście poważnie do naszej trudnej sytuacji było naprawdę niesamowite. Dziękuje i będę polecać
Lucyna S napisał/a 19 października 2022:
Obsługa na wysokim poziomie, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone. Polecamy firmę pogrzebową Madar
Czarneccy napisał/a 16 września 2022:
Dziękuje za organizacje pieknego pogrzebu naszej mamy, cała rodzina jest bardzo wzruszona i wdzięczna.
Oliwia G napisał/a 1 września 2022:
Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc wszystkim pracownikom zakładu pogrzebowego Madar. Będziemy pamiętać okazane wsparcie i obiecujemy was polecać
Mira Gacek napisał/a 30 czerwca 2022:
Bardzo dziękuję Właścicielom i Pracownikom firmy MADAR za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojego męża. Nagła śmierć męża była dla mnie i mojego syna czymś niezrozumiałym i okrutnym. Ból jest tak straszny, że człowiek przestaje normalnie funkcjonować, a zwykłe formalności przerażają. Pani Ania – cudowna Właścicielka – przeprowadziła nas przez wszystkie niezbędne procedury. Z wielką empatią i zrozumieniem doradzała i podpowiadała. Pełen profesjonalizm. Wszystkie elementy potrzebne do przeprowadzenia ceremonii, jak: urna, tabliczki, krzyż, wieńce, … okazały się idealnie dobrane, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Ceremonia odbyła się przy dźwiękach muzyki wydobywającej się z harmonijnej gry na trąbce, co żałobników wprowadziło w jeszcze większy nastrój nostalgii i zadumy. Wrażenia niezapomniane. Z perspektywy czasu, gdy emocje opadły – jestem wdzięczna firmie MADAR za wsparcie i nieocenioną pomoc w tych trudnych chwilach. Gorąco polecam firmę tym wszystkim, którzy cenią sobie otwartość, uczciwość i kompetentność.
Agnieszka N napisał/a 30 czerwca 2022:
Witam, Madar to b dobra firma pogrzebowa na Targówku, normalni ludzie i normalne ceny, wysłuchali nas a nie wymyślali cuda jak ich konkurencja. Przemiła Pani w biurze - polecamy
Mariola Rzepa napisał/a 20 maja 2022:
Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu pogrzebu i mszy świętej mojej kochanej mamy. Firma Madar ma bardzo duże doświadczenie, wszystko było dopięte na ostatni guzik, kwiaty były świeże, duży wybór trumien, kwiatów, pracownicy mili i serdeczni.
Dominik Woźny napisał/a 17 maja 2022:
Firma Madar to firma z dużym doświadczeniem, co widać po tym, jak sprawnie załatwili wszystkie formalności, bez problemu odpowiadali na wszystkie pytania i niejasności. Bardzo dziękuję za to, że przejęliście na siebie wszystkie formalności i zorganizowaliście dokładnie taki pogrzeb, jakiego oczekiwaliśmy z moją żoną.
Luiza Kowalczyk napisał/a 29 kwietnia 2022:
Pogrzeb naszej Babci był królewski, bo ona sama była dla nas naszą królową. Firma Madar zajęła się wszystkimi formalnościami od A do Z, odebrali ciało babci ze szpitala, babcia na pogrzebie wyglądała pięknie. Jakoś przeżyliśmy to pożegnanie, ale gdyby nie pomoc i wsparcie Firmy Madar i jej pracowników, to nie wiem, czy byśmy sobie z tym poradzili. Bardzo polecam ten zakład pogrzebowy.
Bogdan Romanowsi napisał/a 10 stycznia 2022:
Dziękuję firmię Madar za organizację pogrzebu mojego ojca Waldemara pod koniec 2021 roku. Jestem bardzo zadowolony z wykonanych usług, kontaktu z pracownikami i sprawną organizacją. Polecam.
Marek Włodarczyk napisał/a 2 stycznia 2022:
Pragniemy złoży serdeczne podziękowanie wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego MADAR za organizację ceremonii pogrzebowej mojej mamy Kamili, która odbyła się 23 grudnia 2020r. Wszystkie formalności zostały sprawnie zorganizowane, bardzo sympatyczna obsługa, taktowni i empatyczni pracownicy. Profesjonalna oprawa muzyczna, przepiękne wieńce i kompozycje kwiatowe. Gorąco polecamy. Jeszcze raz dziękujemy! Marek Włodarczyk z rodziną.
Barbara T napisał/a 29 grudnia 2021:
Na firmę Madar można liczyć. Personel zna się na organizacji pogrzebów, a obsługa w trakcie uroczystości staje na wysokości zadania. Jestem zadowolony z usług zakładu i będę szczerze polecać rodzinom w żałobie.
Sylwia napisał/a 1 listopada 2021:
Korzystałam z usług tej firmy czterokrotnie i mogę polecić każdemu kto oczekuje profesjonalizmu i kompleksowego wsparcia. Dodatkowo jakość obsługi ! bez konkurencji. Wysoka kultura, zrozumienie i empatia Pani obsługującej biuro bezcenne. Dziękuje
Justyna K napisał/a 10 października 2021:
Wspaniali, empatyczni, życzliwi i wyrozumiali ludzie; w tych trudnych chwilach pomagają załatwić dosłownie wszystko!
Hanna napisał/a 21 września 2021:
Pragnę polecić usług tej firmy, Pani w biurze po prostu przemiła i uczynna a sama ceremonia wyceniona taniej niż w konkurencyjnych firmach.