Tanie pogrzeby Warszawa

Warszawa, jako Stolica Polski i zarazem jej serce, uznawana jest za miasto otwarte i przyjazne, szczególnie osobom pracowitym i gotowym na nowe wyzwania. To właśnie do Warszawy przyjeżdżają osoby z różnych stron Polski, żeby tu rozpocząć nowy rozdział swojej kariery zawodowej czy też życia osobistego. Za taką decyzją zazwyczaj przemawia dobra dostępność do codziennych usług, a także ilość firm, ich różnorodność, czy też bliskość różnego rodzaju instytucji: państwowych, edukacyjnych czy kulturalnych. Osoby przybyłe do Warszawy zamieszkują praktycznie we wszystkich dzielnicach Stolicy oraz w jej okolicach.

Niedrogi zakład pogrzebowy

usługi pogrzebowe bródno

Zakład Pogrzebowy Madar powstał w 1991 roku jako owoc pracowitości i gotowości na największe nawet wyzwania. Kto bowiem tworzył zakład pogrzebowy na początku lat 90 XX wieku – zazwyczaj czynił to z pragnienia, aby podnieść usługi pogrzebowe na wyższy poziom i w ten sposób sprawić, aby ceremonie żałobne mogły odbywać się naprawdę w sposób godny.

I to nie tylko wtedy, kiedy organizująca pochówek rodzina wybiera rozbudowany wariant usług pogrzebowych, ale także wtedy, kiedy pojawia się prośba o tani pogrzeb. Warszawa – podobnie, jak inne miasta Polski – posiada bowiem zróżnicowaną strukturę ludności, o różnym poziomie zamożności.

Tanie Pogrzeby Warszawa

Usługi pogrzebowe dla wszystkich mieszkańców

usługi pogrzebowe bródno

Firma Madar od samego początku ma swoją siedzibę przy ul. Wincentego 18  – czyli w prawobrzeżnej części Warszawy, w dzielnicy Targówek, niecałe 5 km od centrum Stolicy. Niedaleko też znajduje się Cmentarz Bródzieński, na którym znajduje swoje miejsce pochówku wielu mieszkańców Warszawy.

Dzięki niemal 30-letniej obecności w tym samym miejscu – Zakład Pogrzebowy Madar jest rozpoznawany i obdarzany zaufaniem kolejnych już pokoleń warszawiaków.

Zadzwoń teraz. Telefon 24h

Tanie pogrzeby w Warszawie – zaufanie ponad wszystko

usługi pogrzebowe bródno

W biurze zakładu pogrzebowego Madar rodziny osób zmarłych mogą dokonać wszelkich niezbędnych ustaleń, dotyczących ceremonii żałobnych. Zwracają się do nas zarówno osoby, które chcą zorganizować uroczystość pogrzebową wyznaniową, jak i te, którym zależy, aby miała ona świecki charakter. Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy się przygotowania każdej ceremonii – niezależnie od jej finalnego kosztu.

Z doświadczenia wiemy, że wiele osób boryka się z problemami finansowymi – także w Warszawie – ale możemy zapewnić, że tani pogrzeb jest zawsze przez Zakład Pogrzebowy Madar przygotowywany z taką samą dbałością o szczegóły, jak uroczystość bardzo kosztowna.