Trumny, urny, nagrobki, akcesoria

usługi pogrzebowe targówek

Oferujemy Państwu bogatą ofertę oraz naszą profesjonalną pomoc przy wyborze nagrobku, trumny, urny czy relikwiarza.

Zapewniamy szeroki wybór wszelkich akcesoriów bez względu na wyznanie osoby zmarłej. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie zaproponować akcesoria pogrzebowe zarówno opatrzone symbolami religijnymi, jak i symbolami neutralnymi wyznaniowo.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego MADAR w Warszawie znajduje się także bogaty wybór trumien dębowych, sosnowych, olchowych. Trumny, które oferujemy przeznaczone są zarówno do pochówków ziemnych, jak i do pogrzebów z kremacją. Oferujemy również małe trumny dla dzieci. Wszystkie trumny charakteryzuje staranne wykonanie oraz niebanalne wzornictwo.

W przypadku wyboru kremacji jako formy pogrzebu oferujemy szeroką gamę relikwiarzy oraz urn kremacyjnych metalowych, ceramicznych, szklanych, drewnianych, a także granitowych i porcelanowych. Relikwiarze – podobnie jak urny – to ozdobne naczynia, w których po procesie kremacji umieszcza się prochy Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy MADAR w Warszawie proponuje także tablice nagrobne tabliczki natrumienne i urnowe wykonane z tworzywa, materiałów nierdzewnych, mosiądzu i aluminium. Posiadamy również tabliczki w kształcie prostokąta, owalne czy też w kształcie tarczy herbowej. Dostępne barwy takich tabliczek to czerń, biel, złoto i srebro. Tabliczki przez nas proponowane umieszczane są na trumnie oraz na krzyżu przy grobie.

Tradycyjnie w naszej ofercie znajdują się krzyże. Oferujemy kilka wzorów krzyży nagrobnych z drzewa dębowego oraz sosnowego w różnych kolorach.

Dbamy o Państwa Zmarłych również po pogrzebie, gdy zapada decyzja o wykonaniu pomnika nagrobnego. Współpracujemy z doświadczonymi zakładami kamieniarskimi, które na Państwa życzenie wykonają nagrobki, pomniki czy też grobowce rodzinne. Nagrobki wykonywane są między innymi z granitu, marmuru i piaskowca.