Oprawa muzyczna

tanie pogrzeby

Niemal zawsze różnym podniosłym uroczystościom, a więc i pogrzebom, towarzyszy muzyka. Dzieje się tak niemal w każdym momencie historii i pod wszystkimi szerokościami geograficznymi.

Emocje wywołane żałobą są zmienne, ale niejednokrotnie zdają się stwarzać coś w rodzaju ściany przez którą trudno przedostać się nie tylko innym emocjom, ale i różnym czynnikom płynącym z otoczenia.

Muzyka ma wielką moc nie tylko łagodzenia emocji, ale przede wszystkim ich wyrażania. Oprawa muzyczna pogrzebu pokazuje, że śmierć jest częścią życia, a coś co wyraża pierwiastek zaklęty w nutach jest niezniszczalne – i to niezależnie od światopoglądu wyznawanego przez Zmarłego i Jego Bliskich.

Zakład Pogrzebowy MADAR – biorąc pod uwagę wszystkie te uwarunkowania – troszczy się o przygotowanie i realizację pełnej oprawy muzycznej pogrzebu oraz mszy pogrzebowej.

Oferujemy Państwu bogatą ofertę muzyczną, która stanowi uzupełnienie ceremonii pożegnania. Współpracujemy z zawodowymi muzykami. Na uroczystościach pogrzebowych wykonujemy utwory zarówno wokalne jak i instrumentalne – począwszy od muzyki klasycznej do utworów mniej standardowych, wybranych przez Państwa.