Nekrologi i klepsydry

nekrologi

Nekrologi oraz klepsydry stanowią istotne dopełnienie ceremonii pogrzebowej, dlatego Zakład Pogrzebowy MADAR w Warszawie oferuje Państwu zredagowanie i zamieszczenie nekrologów oraz kondolencji w gazetach. Na Państwa życzenie jest możliwe zamieszczenie nekrologu w dowolnie wybranej gazecie m.in. takiej, jak Gazeta Wyborcza czy Rzeczpospolita.

Informacje o pogrzebie klasycznie przedstawiamy w postaci klepsydry. Przygotowujemy klepsydry o treści standardowej bądź na życzenie Rodziny stosujemy treść przygotowaną przez Najbliższych Zmarłego. Możliwe jest również przygotowanie i rozwieszanie klepsydr pod wskazanymi adresami.

Możemy na Państwa życzenie przygotować także inne formy informacji o pogrzebie bądź podziękowań dla jego uczestników. Zachęcamy do otwartości w rozmowie z naszymi pracownikami. Postaramy się dla Państwa spełnić wszelkie życzenia oraz wypełnić sugestie, które otrzymamy. Czynimy to wszystko z intencją, aby uroczystości pogrzebowe Bliskiej Państwu Osoby uczynić jak najpiękniejszymi.