Sala pożegnań

sala pożegnań Madar

Zakład Pogrzebowy MADAR w Warszawie troszczy się o kompleksowe przygotowanie oraz oprawę uroczystości pogrzebowych. Wiemy, że dla całości ceremonii żałobnych konieczne jest zadbanie o wszystkie jej elementy. Dlatego już od momentu eksportacji Zmarłego z domu do naszej własnej chłodni staramy się, aby Rodzina Zmarłego mogła być spokojna, że ciało ich Kochanej Osoby trafia pod dobrą opiekę.

Z szacunkiem przygotowujemy je do dnia pogrzebu – tak, aby wtedy Zmarły był gotowy do chwili ostatniego pożegnania z Bliskimi. Odbywa się ono w komfortowej sali pożegnań, którą oddajemy całkowicie do dyspozycji Rodziny i Przyjaciół Zmarłego. Sala pożegnań Zakładu Pogrzebowego MADAR może zostać przystosowana – na Państwa życzenie – do każdego rodzaju uroczystości. Niezależnie czy mamy do czynienia z uroczystością wyznaniową czy też świecką – mogą być Państwo pewni, że te chwile pożegnania ze Zmarłym przebiegną we właściwej scenografii, jak i oprawie muzycznej. Zadbamy o to, aby ceremonii towarzyszyły odpowiednie symbole, a także takie elementy, jak świece i kwiaty.

Sala pożegnań, którą posiada MADAR w Warszawie, daje Państwu możliwość poświęcenia Bliskiej Osobie Zmarłej takiej ilości czasu, jaką uważają Państwo za potrzebną i stosowną. Dołożymy wszelkich starań, aby uroczystości żałobne – także na tym etapie – przebiegały dokładnie według Państwa oczekiwań i życzeń.